Лімассол – це місто різноманітних фестивалів, середньовічних пам’яток, чудових пляжів та сімейних розваг. В Лімассолі чудово можна поєднати пляжний відпочинок з насиченою екскурсійною програмою. Курорт приймає гостей круглий рік незалежно від сезону.

Розташувався Лімассол на півдні Кіпру, це один з найстаріших міст на острові, а також важливий середземноморський порт. Відпочивають тут дуже різні туристи, курорт чудово підходить для відпочинку великих шумних компаній, для сімейного відпочинку, а також для спокійного парного відпочинку.

Весною та влітку тут проходять фестивалі: лютий-березень – проходить шумний веселий фестиваль з парадами та концертами; червень – незвичайний фестиваль повені Катаклізмос; липень – фестиваль пива, а вересень – фестиваль вина. 

На пляжах працюють спортивні центри, для відпочинку з дітками є аквапарк Fasouri Watermania, лунапарк, зоопарк.

Для любителів екскурсій, Лімассол може запропонувати пам’ятки найрізноманітніших епох. В самому місті добре зберігся Лімассольський Замок – середньовічний форт в історичній частині міста. Недалеко від міста, знаходиться стародавнє місто Аматус, Замок Колоссі та античний Куріон.

Пляжі Лімассола – це сірий пісок з дрібною галькою вулканічного походження. Всі пляжі курорту добре обладнані, є і спортивні майданчики  і численні таверни. Центральний пляж курорту – Дасурі знаходиться в оточені евкаліптових дерев. На околиці курорту розташувався найдовший пляж – Ледіс Майл, довжиною майже 5 км. Тут є і волейбольні майданчики і спеціально обладнані дитячі майданчики. 

Ще один популярний пляж знаходиться на заході курорту – це пляж Куріум. Море тут неспокійне, тому це чудове місце для любителів активного відпочинку.

Найкращі готелі Лімассолу розташовані в курортній зоні на схід від центру. Готелі 5* достатньо високого рівня, що мають територію, чудовий сервіс, комфортні номери, ресторани високої кухні, оздоровчі центри та дитячі клуби – Parklane a luxury collection 5, Four seasons Limassol 5, Amatus beach 5, Amara hotel 5, Grand resort 5+, The Royal Apollonia 5 та готель St.Raphael beach 5*.

Parklane a Luxury Collection Resort & Spa 5* 

Four Seasons Limassol 5*

Amatus beach 5*

Amara hotel 5*

Grand Resort 5*+

St.Raphael Beach 5*

The Royal Apollonia 5*

Готелі 4* за рівнем сервісу та комфорту мало чим поступаються своїм “побратимам” – 

Mediterranean 4*

Elias Beach Hotel 4*

Серед готелів 3*, можна виділити такі –

Park Beach Hotel 3*

Caravel 3*