Ларнака – це місто з великим портом та міжнародним аеропортом. Ларнаку прйнято ділити на 2 частини – місто та курортна зона, створена на схід від міста на узбережжі піщаної затоки. Цей курорт вважається “найпростішим” з-поміж інших курортів на Кіпрі, і підходить в першу чергу для економічного відпочинку. Також Ларнаку можна рекомендувати для відпочинку з дітками, бо море тут не глибоке, а захід в море як і пляжі всі піщані. 

Ларнака ідеальна для екскурсійного туризму. В самому місті та його околицях збереглася  велика кількість релігійних святинь, архіологічних пам’яток та аутентичних сіл. В самому місті знаходиться храм Святого Лазаря, також недалеко від Ларнаки розташований найвідоміший монастир Кіпра – Ставровуні – це чоловічий діючий монастир, відкритий для відвідування, але вхід дозволений тільки чоловікам в належному одязі. Жінкам дозволено відвідування церкви всіх кіпрських святих, розташованої на площі перед вхідними воротами в монастир.
Є в Ларнаці і мусульманська святиня – мечеть Султан-Текке. Вона майже не використовується за призначенням, але представляє інтерес як архітектурний пам’ятник. В комплекс входять житлові споруди, сама мечеть, мінарет і мавзолей. Поруч розбитий пишний сад з фонтанами.

На околицях Ларнаки знаходиться солене озеро з величезною кількістю фламінго, які прилітають сюди на зимівлю. 

В самому ж місті є чудова набережна Фіникудес – одне з найпопулярніших місць відпочинку як туристів так і місцевих жителів. Тут зосереджена велика кількість таверн, розкішних ресторанів, кафе та барів, безліч магазинів та сувенірних лавок. 

Курортні пляжі Ларнаки – це темний сірий пісок, і спокійне неглибоке море. Найпопулярнішим пляжем серед туристів вважається міський піщаний пляж Фіникудес, вздовж якого повно ресторанів та готелів. Пляж має відзнаку “блакитного прапору”.

Ще одним популярним пляжем є пляж Маккензі. Недивлячись на достатньо розвинену довкола пляжу інфраструктуру, працюють і бари, і таверни, тут спокійна атмосфера, і в цьому місці полюбляють відпочивати самі кіпріоти.   

Для розміщення можемо запропонувати готелі на будь-який смак та гаманець: 

The Ciao Stelio Deluxe Hotel 5*

Golden Bay Beach Hotel 5*

Radisson Blu 5*

Palm Beach 4*

Lordos Beach Hotel 4*

Crown Resort Henipa 3*

Vergi Сity 2*

Larco Hotel 2*