Сучасний та інноваційний готель Sunrise Holidays Resort 5*, являється уособленням ідеального курорту та комфортабельного пляжного відпочинку. Готель дозволяє відвідувачам повністю розслабитися, відчути відпочинок в гармонійній і спокійній атмосфері.

Відкрито в 1997 році, остання часткова реновація пройшла у 2018 році. Готельний комплекс складається з однієї 7-поверхової будівлі, яка має 2 ліфти. Номерний фонд складається з різних категорій, оформлені в теплих тонах кольорової гами та облаштовані всіма умовами для комфортного проживання та повноцінного розміщення.

У ресторані можна скуштувати вишукані кулінарні шедеври традиційної та міжнародної кухні, тут можна смачно поїсти й приємно провести час в компанії рідних та близьких. Харчування по системі “Все включено”, концепція діє з 10:00-00:00, а з 00:00-10:00 усі алкогольні та безалкогольні напої за додаткову плату крім гарячих напоїв такі як: кава, чай, гарячий шоколад і мінеральної води.

Гості зможуть позайматися в тренажерному залі, відпочити в сауні, замовити сеанси масажу, а також пограти в пляжний волейбол і настільний теніс. Крім цього, в готелі регулярно організовують розважальні програми.

Власний піщаний пляж у вигляді лагуни 1 лінія, протяжністю 300 метрів. Є корали, сходи у відкрите море.

Сайт готелю: https://www.sunrise-resorts.com/Home/HURGHADA/SUNRISE_Select_Holidays_Resort_Adults_Only