Бока-Чіка (BOCA CHICA)

Цей південний курорт заснований на місці колишнього рибальського селища і розташований в 30 км від Санто-Домінго. Це захищена кораловим рифом лагуна, глибина якої не перевищує 1,5 м, а пісок на пляжі дрібний, як мука.
Курорт Бока-Чіка можна віднести до розряду доступних і демократичних.
Перш за все, сюди спрямовуються сім’ї з дітьми внаслідок постійних теплих і спокійних вод Карибського моря. Такими вони є завдяки 500-метровому бар’єру з коралових рифів, що приймає на себе удари хвиль моря. Одночасно з цим підводні течії і глибинні джерела регулярно підживлюють тиху гавань кришталево чистими водами, створюючи дзеркальну гладь.

Незважаючи на невелику глибину, головною розвагою тут у приїжджих туристів є водні лижі, кайт- і віндсерфінг, дайвінг і морські прогулянки під вітрилом.
На території курорту організований підводний комплекс-парк La Kaleta, в зоні якого занурюються до загиблих кораблів.

Курортна Бока Чіка вітає своїх гостей скромними готелями з 3 або 4 зірками. У готелях Бока Чіка вважають за краще відпочивати самі домініканці, тому тут Ви побачите багато місцевих жителів.

У зв’язку з тим, що історія Бока Чіка зовсім молода і налічує лише кілька десятків років, особливих пам’яток курорт запропонувати навряд чи зможе.

Мабуть, найвідоміше місце курорту – це еспланада Calle Duarte, де сконцентровані розважальні місця: невеликі ресторани, паби і бари з шедеврами місцевої кухні. Непідробний інтерес викликають фруктові шашлики і ананас під соусом з перцем чилі і ромом. Бока-Чіка знаменитий своїми рибними стравами гриль, щедро приправленими особливої сумішшю з солі, часнику і орегано.
Їх подають з банановим коржами, авокадо, солодким бататом або смаженої маніокою. Узбережжя славиться полями цукрового очерету, в Бока-Чіка є цукропереробний завод, який є також пам’яткою.

Бока Чіка належать два маленьких острівця: Лос Пинос, штучний острівець з піску, привезеного з порту Андрес в 1950-х роках, і Ла Матіка – безлюдний острівець, повністю зарослий екзотичними деревами, служить місцем проживання для декількох видів птахів, серед яких чайки, білі чаплі і навіть пелікани.
Ще одна особливість Бока Чіка – це джерело прісної води, що виходить з підземної річки Брухуелас.

Нічне життя тут кипить, безліч барів, клубів зазивають гостей і компенсують відсутність активного дозвілля днем.

Для галасливих веселощів, кумедних вечірок і шопінгу можна відправитися в сусідні La Romana і Santa Domingo.

Whala Boca Chica 3*

Be Live Experience Hamaca 4*