Колашин (Kolasin)

Чорногорія взимку теж має свою чарівність, і їй є чим порадувати любителів гірськолижного спорту.


Колашин – один з гірськолижних курортів Чорногорії, який вважається найбільш розвиненим і оснащеним. Курорт відповідає всім сучасним європейським стандартам якості і безпеки. Оточений гірськими масивами Комові, Синявина і Беласиця, Колашин розташовується в 8,5 км від м Колашин. Невеликі висотні перепади і різноманітність трас ідеальні для початківців і лижників середнього рівня.

Але і досвідчені лижники знайдуть для себе багато цікавого. Фрістайлери і фрірайдери також залишаться задоволені. Сезон на курорті починається в кінці грудня і триває до початку або середини квітня.

Колашин включає 30 км трас, які можуть прийняти одночасно більше 10 тисяч гірськолижників. Всі траси, а їх всього – 16, всі прорубані і переплетені. Найнижча точка – 1450 м над рівнем моря, а найвища – 1 973 м. На курорті є 6 підйомників, 3 – бугельні, 2 – крісельні і 1 дитячий.
Технічні характеристики:
Висота курорту: 1450 м
Зона катання: 1450-1973 м

  • Загальна кількість трас – 16
  • Загальна протяжність трас – 30 км
  • Сині – 6
  • Червоні – 7
  • Чорні – 3

Кількість підйомників: всього 6
-Бугельних – 3
-Крісельних – 2
-Дитячі – 1

З розваг в Колашині є пара дискотек, де збирається і місцева, і зарубіжна молодь. Іноді в центрі міста заливають ковзанку для дітей. Є безліч гірок, з яких можна покататися на санках. А на Новий Рік та Різдво місто прикрашають гірляндами різнокольорових лампочок, ялинками та іншої новорічною атрибутикою. На головній площі включають гарячий фонтан. І всі жителі міста замість звичайного привітання вітають один одного зі святами. У ці дні тут панує справжня новорічна атмосфера, і почуття свята просто не залишає вас! Немов ви опинилися в одній з різдвяних казок.

Chalet Kolasin 4*

Bianca Resort & Spa 4*

De Lux Residence Villa