Будва – це головний і найпопулярніший курорт Чорногорії. Прекрасно підійде для шанувальників активного відпочинку. Обираючи Будву для місця свого відпочинку, треба розуміти що цей курорт має певні особливості.

Це наймолодіжніший курорт, де зосереджена велика кількість нічних клубів, ресторанів та барів – і в деяких районах міста музика дуже чутна! На це слід звернути увагу, обираючи відпочинок с дітками.

Проте Будва має і досить багато позитивних моментів – тут найбільший вибір готелів та апартаментів, велика кількість розваг для дорослих та дітей, в місті багато парків і є дитячі майданчики, добре розвинута інфраструктура – є торгові центри, супермаркети, продуктові ринки. Також слід відзначити, що переважна більшість екскурсій стартує саме з Будви.

Будва разом з околицями (Будванська рів’єра) нараховує біля 30 пляжів, більшість з яких – галькові – за рахунок чого, вода чиста і прозора.

Один з найпопулярніших пляжів Будви – Словенський пляж – піщано-гальковий пляж, що тягнеться вздовж усієї набережної курорту. Тут велика кількість кафе, ресторанів, є дитячі майданчики, є кабінки для перевдягання та душеві.

Біля Старого міста зосереджено два невеликих пляжі – Річардова глава та Пізана – тут також є декілька кафе та майданчик для дітей.

Поруч піщаний пляж Могрен – що належить місцевому готелю і розташований серед мальовничих скель, а потрапити на нього можна по вузькій стежці вдовж моря.

В 5 хвилинах їзди від Будви знаходиться пляж Яз – це піщаний пляж, що складається з двох частин – Яз 1 та Яз 2, що є територією нудистів. Це досить таки широкий пляж, де є кемпінг, декілька готелів, кафе та ресторанів.

Даний курорт пропонує великий вибір розміщення в апартаментах. Таке розміщення досить популярне, розраховане на активних туристів, котрі не люблять сидіти в номері, а віддають перевагу відпочинку за межами готелю. Серед таких апартаментів можна виділити

Апартаменти «AZZURO»

Апартаменти «BAK» 2*

Franeta Apartments

Апартаменти «SALUS»

Апартаменти «VELI VINOGRADI»

Апартаменти «VILLA ANITA»

Апартаменти «Zlatibor» 

Hotel Suzana 3*

Для більш вибагливих туристів, які звикли до більш комфортного відпочинку і більшого набору зручностей, можна запропонувати розміщення в будванських готелях. Найпопулярніший серед них –

Hotel Slovenska Plaza 3*/ 4*

 Також можемо рекомендувати готелі 

Hotel Alexandar Luxury Suites & SPA 4*

Hotel Avala Resort & Villas 4*

Hotel Budva 4*

Hotel MB 3*

Hotel Bracera 4*

готель на пляжі ЯзPoseidon 3*