Курорт Золоті Піски – це перлина Болгарської Рів’єри і один з найпопулярніших курортів. Неважко здогадатися, що курорт отримав свою назву завдяки пляжу, який славиться своїм дрібним золотистим піском, який протягнувся майже на 4 км. Курорт розташувався в 18 км від міста Варни, на території Національного парку. Чистота повітря і пляжів, якість морської води ретельно контролюються і тестуються на відповідність високим міжнародним стандартам. Золоті Піски удостоєні винагороди «Блакитний прапор» за стан екології. На території курорту знаходиться декілька мінеральних джерел, на базі яких при готелях працюють бальнеологічні центри.

Золоті Піски – це знахідка для любителів активного відпочинку. Кожен турист може знайти пропозиції на свій смак і достаток. Курорт має розвинену інфраструктуру: набережна для прогулянок уздовж всього курорту, безліч ресторанів, кафе, барів, нічних клубів, казино, атракціонов, магазинів, є декілька тенісних кортів, водні види спорту.

Курорт представляє величезну кількість розваг для дітей: водні гірки, атракціони, паровозики, поні, батути. А також гордість Золотих Пісків – аквапарк «Акваполіс», найкрасивіший водний парк в Східній Європі, побудований в унікальному маврітано-середземноморському стилі.

Тут також найбільший у всій Болгарії вибір готелів – їх більше сотні, як маленьких, всього на декілька номерів, так і величезних комплексів зі всіма зручностями. Рельєф місцевості гористий, від готелів, розташованих не на першій береговій лінії, ведуть до моря сходинки. Тому треба врахувати цей чинник при виборі готелю, особливо літнім людям і сім’ям з маленькими дітьми.

Рекомендуємо готелі:

Melia Grand Hermitage 5*

Grifid hotels Vistamar 4*

RIU Astoria 4*

Berlin Golden Beach 4*

Grifid Sentido Marea 4*

Grifid hotels Bolero 4*

Golden Line 4*

Astera 4*

Ljuljak 3*

Green Park 3*