http://stravel.com.ua/sonyachnij-bereg/

Сонячний Берег – найбільший морський курорт Болгарії, розташовується у красивій затоці у формі півкола, від аеропорта Бургаса вього 35 км. Він займає всю територію затоки між містом Несебр з південного боку і Святим Власом з північного.

Курорт простягнувся уздовж найдовшого болгарського пляжу (близько 8 км), який славиться своїм дрібним золотистим піском, спокійним мілким морем з пологим входом і природними піщаними дюнами. Пляж курорта нагороджений «Голубим прапором» за екологічність та чистоту води. Саме це приваблює сюди туристів з дітьми. Крім того, на курорті маса дитячих атракціонів і розваг, майданчики для ігор, басейни, батути, дитячі дискотеки.

Ще одна родзинка Сонячного Берега – це чудовий аквапарк «Action», який налічує близько 30 різноманітних водних атракціонів. Цей аквапарк можна сміливо рекомендувати відпочивальникам з дітьми, в ньому є дві зони: одна для дітей до 5-6 років з міні-гірками і басейном, і окремо для дітей більш старшого віку – цілий Острів пригод! Також на його території є міні-зоопарк, проводяться анімаційні програми. Сонячний Берег – справжній рай для дітей!

Курорт славиться своїм нічним життям з незабутньою атмосферою веселощів. Кожний рік сюди приїздить молодь зі всією Європи, адже ціни тут радують своєю доступністю. Ритм життя курорту можна повною мірою відчути в самому його центрі, на головній вулиці, що йде від набережної перпендикулярно морю. На ній зосереджено безліч ресторанів, кафе, барів, казино, нічних клубів, дискотек, магазинів.

На курорті створені всі умови для активного відпочинку: працюють тенісні корти, боулінг-центр, волейбольні і баскетбольні майданчики, поля для стрільби з лука і міні-гольфу, кінна база, басейни і тренажерні зали. Туристи зможуть відвідати медичні центри, де пройти курс оздоровчих процедур. Для них працюють кінотеатр просто неба, сувенірні магазини, базари ремісничої і художньої продукції. Тут можна взяти на прокат все необхідне устаткування для організації активного відпочинку на воді: водні велосипеди і лижі, катамарани і гідроцикли. Ті, що бажають можуть зробити морську прогулянку на яхті або політати на дельтаплані.

На курорті побудовано близько 300 готелів і апарткомплексів, орієнтованих на абсолютно всі категорії туристів:

  • демократичні 2* і 3* підходять для молодіжних компаній та бюджетного відпочинку,
  • сучасні готелі 4* з добре розвиненою інфраструктурою,
  • розкішні готелі 5* для найбільш вибагливих туристів.

Відмітимо, що пляжі громадські, шезлонги та парасольки платно. Лише деякі готелі мають власну ділянку на пляжі для своїх гостей з безкоштовними рушниками, шезлонгами, парасольками та баром.
Тури на Сонячний берег можна рекомендувати любителям активного відпочинку, молоді, а також для сімейного відпочинку з дітьми.

Рекомендуємо готелі:

Royal Palace Helena Sands 5*

Melia Sunny Beach (ex. Iberostar Sunny Beach) 4*

Best Western PLUS Premium Inn 4*

Majestic Beach Resort 4*

RIU Helios Paradise 4*

Alba 4*

Hrizantema 4*

Nobel 4*

Trakia Plaza 4*

Kotva 4*

Baikal 3*

Continental 3*

Vechna-R 3*

Yunona 3*

Privileg 3*

Continental 2*