Це най південніший зимовий курорт в Європі і самий сонячний в Болгарії, знаходиться в «серці» Родопских гір, біля підніжжя вершини Снєжанка (1926м). Курорт розташований в 85 км від аеропорту Пловдив і в 260 км на південний схід від Софії. Близькість Пампорово до Егейського моря гарантує відносно м’яку зиму з яскравим сонцем і рясним снігом. Гірськолижні тури в Пампорово припадають на період з грудня до середини квітня, коли лежить стійкий сніговий покрив близько 150-200 см.

На курорті практично не буває поганої погоди і різких перепадів температури, а завдяки частим снігопадів сніговий покрив досягає 1,5-2 м.
Всі траси гірськолижного курорту Пампорово розташовані на схилах вершини Снєжанка, на висоті від 1420 до 1926 м, та обладнані новими підйомниками високої якості. В цілому кількість підйомників становить 18, з них 13 бугельних, 5 крісельних.
Початківці лижники і сноубордисти зможуть вчитися і вдосконалити свої вміння на пологих трасах курорту. Біля підніжжя вершини Снєжанка розташовані чотири пологі траси, спеціально обладнані для початківців: «Снєжанка», «Автогара», «Малина» і «Панорама». Так само до душі новачкам доведеться найдовша траса курорту – «Снєжанка 6».
Для досвідчених гірськолижників відповідні умови для лижного катання пропонують круті траси «Стената», протяжністю 1100 м, і «Снежанка-5», протяжністю 3 км.
Майстри гірськолижного спорту можуть випробувати свої навички на горбистих спусках Пампорово або на справжній цілині, спуск з якої не залишить без нових вражень навіть найдосвідченіших лижників.
Любителям сноуборду так само надані всі умови для катання. Сноубордисти зможуть відточувати свою майстерність на крутих спусках і на легких лижних трасах, а також повчитися трюкам в фан-парку для сноубордистів з трамплінами та халф-пайпом (150 м / 3 м).

Той, хто хоче не просто відпочити, а й дізнатися історію і культуру країни і цього регіону, може відправитися на екскурсії в Пловдив і древній Чепеларе, Смолян, в етнографічне село Широка лика, в старовинний Бачковский монастир, що знаходяться недалеко від Пампорово. Для любителів піших прогулянок організовуються піші екскурсії до вершини Руен, Смілянський озерам і в довколишні мальовничі села.

Інфраструктура Пампорово дуже розвинена – на території курорту представлені готелі і котеджні комплекси від 2* до 5* зірок. Працюють ресторани і розважальні комплекси. Відпочинок на гірськолижному курорті славиться не тільки відмінними умовами для катання на лижах, а й тим, що тут можна приїхати на оздоровчий і спокійний відпочинок. Крім прогулянок по свіжому повітрю на туристів чекають СПА-центри, спортивно-розважальні центри, криті басейни, сауни, боулінг та інші розваги.

THE CASTLE 3*
SNEZHANKA 3*
MPM HOTEL MERRYAN 3*
GREEN LIFE FAMILY APARTMENTS 3*
ORPHEUS PAMPOROVO 4*
GRAND MONASTERY 4*
BELMONT 4*
FINLANDIA 4*
ORLOVETS 5*
PERELIK 5*