Еленіте – молодий і сучасний, але вже досить відомий болгарський курорт, побудований у вісімдесятих роках минулого століття і розташований всього в 8 км від знаменитого Сонячного Берега. По суті, це закритий курортний комплекс – продовження міста-курорту Св. ВласВхід на територію коплекса тільки по електронним браслетам.

Еленіте розташовується біля підніжжя зарослого соснами гірського хребта, якраз в тому місці, де гори Стара Планина, що ділять Болгарію на північну і південну частину, підходять до моря впритул. Високі гори утопають в зелені і прекрасно захищають курорт від вітрів. Поєднання чистого гірського і свіжого, наповненого корисними солями моря та ароматом хвойних дерев повітря, створює абсолютно унікальний мікроклімат, сприяючий оздоровленню всього організму. Клімату курорту вважається ідеальним місцем для всіх, хто страждає бронхо-легеневими захворюваннями: тут легко дихається у будь-яку пору року, навіть в липневу жару. А до того ж – блакитне море, пляж з дрібним піском і пологим входом в море, створює ідеальні умови для сімейного відпочинку з дітьми. 

Інфраструктура курортного комплекса займає величезну територію і по своїм складовим нагадує справжнє містечко з сучасними будівлями готелів 4* і 5* та комлексом віл, з безліччю цікавих магазинчиків, затишних барів і гарних ресторанів. У курорта в наявності є навіть власний аквапарк «Атлантида», в якому всі гості можуть безкоштовно користуватися водними гірками та басейнами. Діти із задоволенням проведуть час в дитячому клубі «Аладдін», пока дорослі релаксують в SPA-центрі «Вікторія» чи грають в боулінг. Ввечері вся сім’я зможе відвідати амфітеатр, де йтиме розважальна програма, а молодь – чудово провести час в нічному клубі «Галаксі».

Щоденна анімаційна програма проводиться командою професійних аніматорів і включає в себе різноманітні спортивні і розважальні заходи: дартс, стрільба із пневматичної гвинтівки, пляжний волейбол, аеробіка, водне поло, міні-діско, вечірні шоу. В Еленіте створені всі умови для занять активними видами спорта: фітнес-центр, тенісні корти, міні-гольф, водні види спорту на пляжі, в тому числі школа віндсерфінгу, де після навчання можна отримати міжнародний сертифікат. 

Курортний комплекс Еленіте – улюблене місце літнього відпочинку для всіх, хто шукає комфорт, спокій у поєднанні з неперевершеною красою природи, м’яким кліматом та цілющим повітрям!

Рекомендуємо готелі:

Royal Castle 5*

Royal Bay 4*

Royal Park 4*

Villas Elenite 4*/ 3*

Atrium Beach 3* та Andalusia 3*