Це найстаріший і найпрестижніший зимовий курорт Болгарії. У 19 столітті на місці курорту розташовувалася резиденція для полювання і відпочинку болгарської знаті. Курорт знаходиться серед вікового хвойного лісу на північних схилах Рильських гір, біля підніжжя піку Мусала (2925 м), на висоті 1230-1390 м. Відстань до найближчого містечка Самокові – 10 км, до столиці Болгарії – Софії – 73 км.

Схили гір в Боровці покриті снігом з грудня по квітень. Зима в цьому регіоні м’яка і сніжна. На курорті є схили з високою і низькою ступенем складності, які підійдуть для лижників з різним рівнем підготовки. На курорті 20 лижних трас, оснащених підйомниками: 1 гондольний, 7 бугельних, канатних – 4; і фунікулерами. На території курорту є хороша гірськолижна школа і навчальний майданчик для дітей.

Гірськолижний курорт Боровець практично складається з трьох зон для катання, максимальний перепад висоти між якими сягає 1209 метрів: Ситняково, Ястребец і Маркуджіка. Загальна довжина трас становить 58 км. У Ситняково розташовані траси для новачків і лижників середнього рівня. Ястребец з 3-ма червоними і 1-й чорної трасою більше підходить для лижників із середнім рівнем підготовки. У Маркуджік, на висоті 2208-2543 м, розташовані червоні і сині траси. Найдовша траса в Боровця тягнеться на 12 км.

В околицях Боровця налічується 190 озер і близько 80-ти гірських вершин. Проводяться екскурсії на Рильські озера на лижах або пішки, є катання на санях, панорамні екскурсії на вертольоті. Також можна відвідати царську резиденцію в Бистриці, Рильський монастир або відправитися на екскурсії по найближчих болгарським містам: Софія, Пловдив, Мелнік. Щотижня на курорті влаштовується лижний карнавал “Спуск з факелами” – катання в нічний час, в якому можуть взяти участь всі бажаючі.

BREZA 3*
MURA BOROVETS 3*
BOR 3*
RILA 4*
FESTA CHAMKORIA 4*
LION BOROVETS 4*
YANAKIEV 4*
FESTA WINTER PALACE 5*
BOROVETS HILLS 5*