Шановні пані та панове!Просимо Вас ознайомитися з рекомендаціями щодо організації відпочинку в Тунісі.

 1. Виліт з України:
При вильоті з України Вам необхідно мати для кожного з подорожуючих: закордонний паспорт (дитячий проїзний), авіаквитки, медичну страховку та ваучер. Співробітники аеропорту можуть зажадати пред'явити їх при проходженні паспортного і митного контролю .
 • Прибути в аеропорт за 2 години до вильоту (час вильоту зазначено в авіаквитках).
 • Ви можете проходити на посадку по «зеленому» митному коридору в разі, якщо:
 1. Ви везете не більше 10 000 у. е. на людину;
 2. Особисті мобільні телефони, ноутбуки, фото-відео апаратура і золоті прикраси декларувати не треба;
 3. Якщо Ви не везете ніяких предметів, заявлених до обов'язкового декларування відповідно до законодавства України.
Якщо у Вас виникають питання по декларуванню багажу, рекомендуємо звернутися в митні служби щоб уникнути непорозумінь.
 • Рекомендуємо упакувати багаж в целофан. Стіл упаковки в аеропорту працює цілодобово.Таким чином:
 1. Ваші валізи і сумки менше постраждають від розвантажувально-навантажувальних робіт;
 2. Ви захистите свій багаж від небажаних «любителів» поритися в чужих речах.
 • На стійці реєстрації Вашого рейсу Ви показуєте квиток і отримуєте посадковий талон на Ваш номер рейсу. Питання по посадці в літак, а саме:
 • В кінці або на початку салону;
 • Місця біля вікна (проходу);
 • Місця поруч один з одним
    можна врегулювати тільки на стійці реєстрації при отриманні посадкового талона .
 • У разі, якщо Ви подорожуєте з дітьми до 16 років, Ви повинні мати при собі ОРИГІНАЛИ свідоцтва про народження дитини. А при подорожі дитини без одного з батьків або обох батьків необхідно мати на паспортному контролі нотаріальний дозвіл батьків (одного з батьків) на виїзд дитини за кордон. Про це дозвіл треба подбати заздалегідь, так як в аеропорту нотаріальних контор немає.
 • Зверніть увагу, якщо дитина вписана в паспорт батьків, необхідна обов'язкова наявність фото дитини після 5 років.
 • Просимо взяти до уваги, що відповідальність за дійсність Ваших закордонних паспортів ми не несемо!
 1. Аеропорт в Тунісі
 • По прильоту в аеропорт Тунісу турист самостійно проходить паспортний і митний контроль. Для перетину кордону Тунісу необхідно заповнити імміграційну картку, а також Вас можуть попросити пред'явити ваучер і зворотний квиток на виліт.
При проходженні паспортного контролю Ваша міграційна картка буде розділена на 2 частини: одну забере прикордонник, а другу обов'язково потрібно зберегти до кінця відпочинку, вона Вам знадобиться при виїзді з Тунісу.
 • Віза
 • Туніс є безвізової країною для громадян України, якщо в'їзд в країну здійснюється прямим перельотом з України. Залишатися на території держави можна 3 місяці. Для поїздки досить мати закордонний паспорт, ваучер і міграційний бланк, отриманий відразу по прильоту в Туніс. Якщо летіти до Тунісу зі стикуванням (не прямим рейсом з України) - потрібно отримувати візу заздалегідь в консульстві.
 • Як тільки Ви виходите з будівлі аеропорту, Ви повинні знайти представника туроператора, який є Вашою приймаючою стороною в Тунісі. Назву туроператора вказано на ваучері !!!!!!
 • Ваучер буде виданий Вам в нашому офісі разом з авіаквитками і медичною страховкою за день до дати вильоту.
 • Туроператор (приймаюча сторона в Тунісі)
 • Представник туроператора попросить у Вас один екземпляр ваучера і вкаже, де саме на парковці знаходиться автобус для трансферу в Ваш готель.
 • Готель.
За міжнародними правилами поселення в готель відбувається після 14:00, виселення до 12:00. Для поселення Вам необхідно заповнювати картку реєстрації. Вся інформація вписується на підставі Вашого закордонного паспорта. Готель візьме другий примірник Вашого ваучера (3-й примірник залишається у Вас). З питань вибору кращого номера (тип сплаченого Вами нормера вказано в ваучері), виду з вікна слід звертатися до адміністрації готелю або ж вдатися до допомоги Вашого турлідера від приймаючої туніської фірми. Не завжди таке можливо, так як номери поліпшеної категорії йдуть дорожче і не завжди є в наявності. Звертаємо Вашу увагу, що у Вашому договорі і ваучерах зазначений тип розміщення, а саме :
 • ROH – Round Of the House. Це означає, що готель розміщує Вас в ті номери, які вільні на момент Вашого приїзду в готель, тобто вид з вікна на море, сад або басейн не гарантується. Гарантується стандартний номер цього готелю ;
 • Garden view – вид на сад;
 • Sea view – вид на море;
 • Pool view – вид на басейн;
 • Mountain view – вид на гори.
У разі, якщо при бронюванні та купівлі туру обумовлені і оплачені типи номерів із застереженням на вигляд з вікна, готель надає Вам саме такі номери. Якщо Вас не влаштовує тип розміщення, який Вам пропонує готель або ж це не відповідає оплаченим Вами умов розміщення, слід звернутися до представника приймаючої сторони (Турлідер) для усунення непорозумінь .
 • Турлідер. Обов'язково прийдіть на першу зустріч до представника приймаючої сторони - Турлідера. Навіть, якщо Вас не цікавлять ніякі екскурсії !!! Дізнайтеся у нього:
  1. номер мобільного телефону (про всяк випадок);
  2. як часто він (вона) буде відвідувати Ваш готель. У разі, якщо у Вас виникає якесь питання, Ви завжди будете знати, коли можна знайти представника туроператора в готелі;
  3. яким чином Вас будуть інформувати про час виїзду з готелю в аеропорт на зворотний виліт.
 1. Страховка. У турпакет входить страховка. Від душі бажаємо, щоб вона Вам не придалася. Ознайомтеся з нею! Ви повинні знати які види послуг входять в Вашу страховку. Обов'язково, у разі, якщо Ваш випадок проходить за програмою Вашого страхування, щоб не оплачувати послуги доктора, Ви повинні зателефонувати в страхову фірму (телефони вказані на страховому полісі) і назвати:
  1. № страхового поліса
  2. ПІБ
  3. Ваше місцезнаходження
  4. Що у Вас болить.
  Слідуючи вказівкам страхової компанії, послуги лікарів, швидкої допомоги, медикаментів і так далі Ви оплачувати не будете, а віддасте Ваш страховий поліс як оплату. У разі, якщо Ви звернетеся до лікарів без попереднього повідомлення страхової компанії, доктора можуть не прийняти Ваш страховий поліс і зажадати оплату готівкою. Рекомендуємо взяти з собою аптечку, в якій треба мати:
 • Таблетки від розладу шлунка
 • пластир
 • Таблетки от головного та зубного болю
 • Засоби від опіків (особливо якщо це липень-серпень)
 1. Телефон. Пам'ятайте, що український мобільний зв'язок працює в Тунісі з роумінгу. Тому, якщо дзвонять Вам або телефонуєте Ви, для Вас оплата вважається як міжнародний дзвінок. Тарифи треба запитати у свого оператора. Так само Ви можете придбати стартовий пакет місцевого мобільного оператора (інформацію можете отримати у гіда). Або ж можете скористатися телефонами-автоматами, які знаходяться біля готелю. Ці автомати працюють на монети ½ динара або 1 динар.
 2. Екскурсії. За більш детальною інформацією по екскурсійним програмам просимо звертатися до Вашого Турлідера. У Тунісі, як і в будь-якій країні, дуже багато «вуличних» екскурсійних бюро, де також пропонуються різні екскурсії; ціни в «вуличних» агентствах набагато дешевше, ніж у туроператора. Пам'ятайте! Присутня певна частка ризику при купівлі турів в «вуличних» агентствах, а саме:
  1. Якість транспорта
  2. не російськомовний гід
  3. Відсутність страхування
  4. Відсутність спеціальних ліцензій
Обирати Вам!
 1. Сувеніри. Відмінним презентом з Тунісу можуть бути фініковий лікер міцністю 43 градуси. Також приємним і корисним може бути дуже гарної якості оливкова олія, свіжі фініки і чудесна мелена кава.
      Також, в якості сувенірів інтерес представляють килими, вироби з оніксу, кераміки, шкіри, дерева, східні солодощі та спеції.
 1. Повернення.
   За один день до зворотного вильоту Вам потрібно уточнити у готельного гіда або на стендіприймаючої компанії, коли Вам необхідно бути на рецепції готелю. Бажаємо Вам добре провести відпустку!P.S. Для поліпшення обслуговування ми просимо Вас після приїзду зателефонувати нам і поділитися враженнями. Для нас це важливо!