Подарунковий сертифікат

Дуже часто ми стоїмо перед вибором, що подарувати колезі, друзям або близькій людині. Гроші занадто банально, черговий фен або тостер явно не порадує.Спробуйте покреативити і подаруйте Подарунковий сертифікат, який можна використовувати для оплати подорожі!
Як це працює:
    • Номінал подарункового сертифіката може бути будь-яким за Вашим бажанням (починаючи від 500 грн), сума фіксується в гривнях.
    • При покупці подарункового сертифіката обов'язково укладається договір про придбання подарункового сертифіката. (посилання на зразок договору)
    • Подарунковий сертифікат може бути як іменним, так і не іменним (за бажанням).
    • Власник подарункового сертифіката може оплатити сертифікатом туристичну поїздку в будь якому з наших офісів "Сехмет Тревел" при обов'язковій умові пред'явлення оригіналу Подарункового сертифіката.
  • У разі, якщо вартість туру, який вибрав власник подарункового сертифіката перевищує суму подарункового сертифіката, його власник може доплатити частину грошових коштів. Якщо вартість нижче - різниця не повертається. Термін дії подарункового сертифіката - поточний календарний рік (до 31.12)
    Більш детальну інформацію Ви можете обговорити з нами за адресою  stravel@ukr.net  або за телефоном +38-098-503-0-200 +38-098-401-0-401