Трогір – місто по якому хочеться гуляти годинами – красива набережна, затишні ресторанчики, багато історичних споруд і пам’ятників.

Особливість цього середньовікового містечка в тому, що історичний центр розташований на маленькому острові, де на відносно невеликій території зібрана велика кількість стародавніх будівель, веж, храмів та безліч вузьких вулиць, які утворюють загадковий лабіринт.

А ось пляжів в самому місті немає, практично вся готельна база зосереджена на околицях – в 3-5 км від центру Старого міста, або на острові Чіово. Місто Трогір з’єднаний з островом Чіово пішохідно-автомобільним мостом. Пляжі на острові в основному дрібногалькові, оточені зеленими насадженнями, і мають розвинену інфраструктуру поруч.

Найпопулярніший пляж – Okrug Gornij або Копакабана, як його називають тутешні мешканці, найдовший на острові – майже 2 кілометри, це ідеальне місце для відпочинку з дітьми. Ще одне цікаве місце – пляж Mavarstica bay – знаходиться на південній стороні острова. З цієї бухти відкривається чудовий вид на острів Брач. Самі пляжі тут достатньо різноманітні: є дрібна галька, є кам’янисті ділянки з бетонними місцями для загоряння. Острів Чіово також приваблює любителів дайвінга. Тут є щонайменше 30 місць для занурення, під час яких можна побачити і затонувший корабель, і велику кількість морських мешканців.

Готельная база регіону досить різноманітна.

Для молоді непоганим варіантом стане готель  Hotel Jadran 3* (Трогір).

Для більш економного відпочинку можна обрати готельний комплекс Medena Hotel 3*/ Appartmens Village 4* (Трогір)