Якщо ж хочеться якоїсь активності, то варто звернути увагу на сусіднє містечко Башка Вода, що знаходиться усього в 5 км. Тут є і дискотеки і галасливі бари, і ресторани для будь-який смак, це не менш мальовниче і цікаве містечко.

Колись, як і більшість містечок Хорватії, Башка Вода була звичайним рибацьким селищем. А зараз – один з популярних курортів Середньої Далмації, розташований у підніжжя гори Біоково, на схилах якої ростуть оливкові гаї та виноградники. Однією з візитних карток містечка є набережна, особливістю якої є велика кількість величезних пальм і безліч клумб з квітами. Щодо красивих пляжів, Башка Вода також може запропонувати туристам місця для відпочинку.

Одним з кращих пляжів містечка можна вважати пляж Nikolina – дуже затишне місце, яке оточене сосновим лісом. Пляж гальковий, зустрічаються морські їжаки, поруч прекрасно розвинена інфраструктурою, пляж розташований в самому центрі курорту. Для відпочинку з маленькими дітками більше підійде пляж Ikovac beach – тут неглибоко, більш пологий захід в море і немає їжаків.