Hotel Eden 4*

 Готель Eden 4 * в Ровіне буквально вписаний в природний парк Zlatni Rat, завдяки чому його територія є безпосередньо частиною парку. Реконструкція готелю 2006 році продовжилася в 2012 повним оновленням зони відкритих басейнів. А до сезону 2017 року готель оновив номерний фонд. Всі номери мають вигляд на парк, за винятком кількох номерів на останньому поверсі, звідки можна побачити «маленький шматочок» моря.

Звертаємо Вашу увагу на трохи «постарілий» зовнішній вигляд будівлі готелю, яке було побудовано за проектом одного з відомих архітекторів колишньої Югославії і по закону Хорватії не може перебудовуватися.

Готель Eden 4 * розташований в 1 км від центру Ровіня. Доріжка до моря проходить через мальовничі зелені галявини в тіні прекрасних хвойних дерев. Аеропорт Пули знаходиться в 40 км.

У безпосередній близькості від готелю розташований найбільший в Хорватії розважальний центр MONVI, що включає в себе кілька коктейль-барів, мексиканський бар, італійську піцерію, відкритий майданчик для виступів різних музичних груп і великий критий танцювальний зал. У 10-15 хвилинах ходьби від готелю знаходиться причал, звідки можна поплисти на Святого Андрія (він же Червоний острів), острів Святої Катаріни або навіть до Венеції.

 Гальково-кам’янистий пляж Mulini – орієнтовно в 150 м від готелю. Пляжні рушники – безкоштовно, парасольки і шезлонги на виділеній зоні на пляжі – безкоштовно.

Cайт www.maistra.com/hotel-eden-rovinj