Grand Park Hotel Rovinj 5*

Розкішний готель Grand Park Hotel Rovinj 5 * в Ровіні відкрив свої двері для гостей декілька років тому, ставши одним з найдорожчих і шикарних готельних проектів Хорватії.

Цікавий екологічний дизайн, натуральні і якісні матеріали, панорамні басейни на верхньому рівні, розкішні номери з видом на Старе місто Ровінь – це лише мала частина того, чим порадує своїх гостей готель Grand Park.

Щиро радимо Гранд Парк Готель Ровінь для досвідчених гостей, романтичних пар, яхтсменів і навіть любителів шопінгу, адже на першому рівні готелю відкрили свої двері брендові бутики класу люкс.

У січні 2020 року готель Grand Park заслужено став членом The Leading Hotels of the World.

Grand Park Hotel Rovinj розташований на березі моря, перед готелем знаходиться приватна марина для яхт. Grand Park Hotel Rovinj в своєму розпорядженні два пляжами:

Один пляж являє собою кам’яну платформу зі зручним заходом в морі по сходах і знаходиться між мариною і пляжним клубом Mulini Beach сусіднього готелю Monte Mulini 5 *. Лежаки, парасольки і пляжні рушники надаються для гостей готелю безкоштовно.

Другий пляж знаходиться на о. Св. Катаріни в 5 хвилинах морської прогулянки від готелю Park. Для гостей надається безкоштовний трансфер на човні по запиту, а також лежаки, парасольки і пляжні рушники.

Cайт    www.maistra.com/grand-park-hotel-rovinj