Королівство Таїланд – одна з найбільш популярних і колоритних країн світу, що володіє всім необхідним для чудового відпочинку практично цілий рік. Таїланд – найбільша за територією держава в Південно-Східній Азії, омивається на півночі і заході Сіамською затокою (частина Південно-Китайського моря) і Андаманским морем на півдні (триває в Індійському океані).

Ця унікальна держава має у своєму розпорядженні прекрасний курорт як на матеріковій частині, так и на островах, які утворили безліч великих и маленьких архіпелагів.
Найбільш відомій й популярний регіон для відпочинку на материку –
місто Паттайя.

Менш відвідувані, но теж цікаві –
курорт Крабі, міста Районг и Хуахін.
Острівна частина країни –
о.Пхукет,
о.Ко Чанг,
о.Самуї,
о.Пхі Пхі,
о.Самет,
о.Ко Куд.

Королівство Таїланд – справжня «країна мільйонів посмішок»! Як стверджують місцеві жителі, тут Ви зустрінете більше 11 видів посмішок, які по-різному висловлюють ті чи інші емоції людини. А також Ви постійно будете бачити якийсь жест, коли тайці  складають долоні разом, вітаючи старших, один одного або іноземних гостей. Цей жест називається «тайський вай», і висота розташування долонь теж говорить про різний вік і рівень важливості тієї чи іншої людини. Все це, і не тільки  Ви неодмінно зустрінете в цій чудовій країні.
Неможливо не звернути увагу на той факт, що Таїланд – дуже специфічна країна, як і будь-яка інша в Азії, але тим не менш, їй є що запропонувати навіть самому досвідченому мандрівникові. Різноманітність видів відпочинку, як і маршрутів – здатні вразити будь-кого!

Любителям історії обов’язково припаде до смаку подорож до столиці Королівства – Бангкок – «Велике місто ангелів» з його Королівським палацом, буддистськими храмами і музеями, поїздка на Річку Квай, стародавні міста Аюттхая і Сукхотай – джерело історичних пам’яток стародавньої держави, а також на північ країни до Білого, Чорного і Блакитному храмів.

Тим, хто в захваті від флори і фауни світу – квітучий сад мадам Нонг Нуч, величезних розмірів зоопарк під відкритим небом Као Кхео і тигровий парк Сірача, заповідник Као Сок, неймовірних розмірів тропічний сад Суппатраленд, слонові, мавпячі, зміїні і крокодилячі ферми.

Для тих, хто віддає перевагу релакс і красу природи – острів Джеймса Бонда, острови Пхі Пхі і Сіміліани, острова Талу, Рок, Мак і Нгам, а також водоспади НамТок Пліо і Ераван.

Любителям вистав і театру – приголомшливі етнічні шоу Сіам Ніраміт в Бангкоку і на Пхукеті, а для людей, що не уявляють себе без гострих відчуттів і незвичайних вражень – унікальні шоу Тіффані, Альказар, Кабаре Колізей і Біг Ай.

Окрема тема – медичний або лікувальний туризм в Таїланді. Національна медицина –  джерело всіляких лікарських інгредієнтів і препаратів, справжній склад яких тримається мало не в найсуворішому секреті,  щоб уникнути копіювання і створення підробок з боку іноземців. Як стверджують тайці – це їх народне надбання і багатство, яке повинне знаходитися тут, тому вивіз великим обсягом препаратів заборонений самою державою.

Напевно Ви будете здивовані, але місцева медицина знаходиться під патронажем самої королівської сім’ї Таїланду, і всі медичні препарати, які виробляються на найбільших фабриках в екологічно чистих регіонах країни, проходять неодноразову попередню перевірку самої принцесою – її Високістю Чулапхон Валайлак.

Люди з усіх куточків світу приїжджають в Таїланд з метою отримання ефективного лікування тих чи інших захворювань за допомогою тайської традиційної медицини.

Чого тільки варта тайська кухня і пишність фруктового розмаїття країни! Унікальні поєднання різних натуральних інгредієнтів утворили смачні страви, в оригіналі які можна спробувати тільки тут! Свого часу тайська кухня була визнана чи не найбільш незвичною, делікатесною і автентичною з усіх нині існуючих кухонь світу, що бере свій початок за часів першого тисячоліття нашої ери і зберегла всю свою самобутність і по сьогоднішній день, дійшовши до нас у своєму первозданному вигляді!

Повірте, побувавши одного разу в Таїланді, залишитися байдужим до цієї країни буде неможливо!

Острів Пхукет