Сербія

Якщо ви бажаєте відпочити в стародавній європейській країні з мозаїчною історією і самобутньою культурою, прекрасними різноплановими пейзажами і численними можливостями для оздоровлення, то курорти і готелі Сербії чекають вас.

Сербія запрошує на оздоровчі тури: місцеві курорти по праву вважаються одними з кращих в Європі за кількістю і поєднанню лікувальних факторів. При цьому вони володіють у своєму розпорядженні цілком сучасним обладнанням і виставляють надзвичайно помірні по «середньоєвропейським» міркам ціни на свої послуги.

Інші плюси Сербії туристичної: хороша природа, м’який клімат, широкі можливості для полювання і риболовлі та цікава історична екскурсійна программа.

Зимова Сербія приваблює нинішнього розбірливого туриста низькими цінами, близьким перельотом і слов’янською душею.
Країна дійсно намагається щосили: нові траси з’являються щороку, так само як і «дорослі фішки» на кшталт нічного катання.

Інший плюс – надзвичайно доступні за цінами гірськолижні школи з російськомовними інструкторами.

У 290 км від Белграда знаходиться найбільший гірський масив в Сербії і один з найбільших гірських масивів Європи – Копаонік.

Завдяки своєму унікальному субальпійському мікроклімату (260 сонячних днів в році), прекрасним лижним трасам різного ступеня складності, а також завдяки розвиненій сучасній туристичній інфраструктурі, Копаоник набув найширшого визнання в світі як чудове місце відпочинку.

Стара Планина – це новий  гірськолижний курорт в Сербії. На курорті пущений новийчотирикрісельний підйомник, що піднімає лижників на вершину “Бабин зуб” – 1723 метрів надрівнем моря.