Канкун

Курорт Канкун розкинувся на мексиканському півострові Юкатан, і є не тільки відомим курортом Мексики, а й одним з найпопулярніших курортів на Карибах.

Півострів являє собою довгу і вузьку 25-кілометрову піщану косу, яка однією стороною звернена до Карибського моря, а іншою – до лагуни, яка утворилася між косою і берегом. Берегова лінія курорту Канкун з висоти пташиного польоту нагадує цифру “7”, розділяючи курорт на дві частини: “коротку” і “довгу”. З материком обидві частини з’єднуються мостами. Довга частина коси – це те місце, де зосереджені готелі середнього і вищого класу відомих готельних ланцюжків – Le Meridian, Marriot, Ritz-Carlton, Hilton, Melia, Oasis.

Біля берега Канкуна знаходиться 500-кілометровий кораловий риф Паланкар, найдовший в обох Америках.

Готельна зона півострова – по суті один величезний пляж, що омивається лагуною з одного боку і океаном – з іншого; більшість готелів стоять фасадами до океану. На океанської стороні загоряють і купаються, а водні лижі, каяки та інше спорядження для водних видів спорту орендують на стороні лагуни. Одне з великих переваг Канкуна в тому, що тутешній пісок має коралове походження, тому він залишається прохолодним навіть у найспекотніші дні

У будь-який час року відпочиваючих на Канкуні зігріває ласкаве сонце субтропіків. Курорт знаходиться в зоні тропічного м’якого клімату – середньорічна температура тримається в районі 30-32 ° C. Туристичним сезоном вважається період зима-весна – з кінця листопада до початку травня.

У Канкуні обов’язково варто спробувати страви мексиканської кухні: начос, тортильяс, такос, а також знаменитий гострий соус хабанери, який роблять з однойменного сорту перців. Побувати на батьківщині текіли і шоколаду і не спробувати їх – це було б непробачно  для гастротуріста.

Канкун – це неповторна природа тропіків, яка дарує можливість всім бажаючим насолодитися казковим і незабутнім відпочинком.

Beachscape Kin Ha Villas & Suites 3*

Grand Oasis Palm 4*

Krystal Cancun 5*

Now Jade Riviera Cancun 5*

Dreams Sands Cancun Resort & Spa 5 *