Гудаурі – курорт, який здивує Вас своїми гірськолижними здібностями і чудовими пейзажами. Адже нині це один із найвідоміших гірськолижних курортів не лише серед українців, а й туристів всього світу.

Знаходиться курорт близько 120 км від Тбілісі, дорога від аеропорту займає приблизно біля 2-х годин.

Курорт приваблює туристів абсолютно різної категорії підготовки, від новачків до професіоналів, як лижників, так і сноубордистів.

А все тому що Гудаурі налічує близько 20 трас, висота яких сягає від 300 м до 2495 м. Протяжність трас на сьогодні біля 70 км. В сезон працюють 7 підйомників і навчальні схили для новачків. Чим ще славиться Гудаурі, так це можливістю спуску з гори поза трасою по непідготовлених схилах, що зветься фрірайдом.

Лижне спорядження можна брати на прокат безпосередньо на курорті або ж взяти з собою. Стосовно перевозу спорядження необхідно подбати про це заздалегідь, з’ясувавши всі деталі та особливості у компанії-перевізника.

Навіть якщо Ви не фанат лижного спорту, в Гудаурі байдикувати не доведеться. До Ваших послуг тут є басейни, сауни, бані, є боулінг, більярд або ж тенісні корти.

Зупинитись в Гудаурі можна в готелях будь-якого рівня і зірковості, тобто влаштувати активний відпочинок є можливість на будь-який смак та гаманець.

MARCO POLO 4*

CARPE DIEM 4*

GOOD AURA 4*

DEKA HOTEL 3*

DONATA HOTEL 3*

ERETO PALACE 3*