Батумі – курортне містечко, яке завойовує з кожним роком все більше і більше пляжних туристів. Красива набережна вздовж моря, парк, старовинна архітектура та безліч місцевих затишних грузинських кафе.

Чим же зайнятись у Батумі?

Розпочати можна звісно з дегустації хінкалі та хачапурі і закінчуючи місцевим вином. А добре поласувавши рекомендуємо відвідати парк мініатюр Грузії, в якому нині представлено близько 50-ти міні-об’єктів країни. Тут є шанс ознайомитись з усіма відомими будівлями і комплексами, що є візитівкою країни і приваблюють туристів зі всього світу за один день.

Ну і звісно, Батумі в першу чергу – це море і пляжний відпочинок. Найпопулярніша пляжна локація Батумі влітку – головний міський пляж. В сезон тут достатньо багато бажаючих посмажитись на сонці. Проте завдяки продуманій інфраструктурі всім всього вдосталь, починаючи від шезлонгів і кабінок для перевдягання й до ресторанів, як з місцевої так і європейською кухнями. Варто звернути увагу на той факт, що всі пляжі мають статус міських. Тому необхідно розуміти, що пляжне спорядження в такому випадку є додатковою послугою і не входить до вартості проживання в готелях. Вартість оренди парасолі та шезлонгів залежить від фактору сезонності і може відрізнятись в залежності від того чи іншого місяця. Також вартість може залежити від самого пляжу, де Ви збираєтесь відпочивати.

До речі, пляжі Грузії переважно з дрібної гальки. Деінде є пісок. Вхід в воду достатньо пологий, тому буде комфортним як для дорослих, так і для туристів дошкільного віку.

Якщо говорити про розваги, то тут сумувати точно не доведеться. Можливо Вам до смаку запальні вечірки, нові знайомства, танці під хітові треки від найкращих світових ді-джеїв, то це все пляжні дискотеки Батумі. Неабиякою популярністю користуються такі дискотеки як Прозак, Тарабуа та Координати 41/41.

Так якщо ж Вам забажалося більш усамітненого відпочинку, рекомендуємо звернути увагу на пляжі, віддаленіші від центру Батумі. До прикладу, гарним варіантом буде пляж Гоніо або ж пляж Кваріті.

EUPHORIA HOTEL 5*

SKY TOWER 5*

INTOURIST PALACE 5*

LEGACY HOTEL 4*

HOTEL GREEN GLASS 4*

TSERETELI PALACE 4*

PIAZZA BOUTIQUE 4*

PIAZZA FOUR COLORS 4*

AQUALAND HOTEL 4*

MARANI 3*