Інструкція щодо заповнення PLF форми для в’їзду в Грецію


До вильоту в Грецію необхідно заповнити спеціальну анкету (Passenger Locator Form) на державному грецькому сайті і отримати унікальний QR-код. Цю Форму слід заповнити НЕ ПІЗНІШЕ ніж за 24 години до запланованого перетину кордону, форму можна заповнювати одну на заявку, або одну на сім’ю.

Коректно заповнена форма PLF з QR-кодом вважається обов’язковою умовою в’їзду в країну у всіх в’їзних пунктах Греції

Ми підготували інструкцію щодо заповнення цієї форми

  1. Для заповнення форми вам необхідно перейти на сайт https://travel.gov.gr/ Щоб заповнити PLF, потрібно натиснути на кнопку Start Here і зареєструватися

2. Для реєстрації вкажіть e-mail, до якого у вас є доступ і придумайте пароль, що містить не менше 6 символів

3. Після натискання Sumbit на e-mail, вказаний при реєстрації, прийде лист. Щоб підтвердити e-mail і активувати обліковий запис, потрібно перейти по довгому посиланню.

4. В особистому кабінеті виберіть опцію New PLF

5. Відзначте всі «галочки»: що ви ознайомлені з протоколом для тих, хто в’їжджає в Грецію, готові надати коректну і достовірну інформацію і підтверджуєте.
Тут також є пункт про те, що ви заповнюєте форму не тільки для себе, але і для членів своєї сім’ї.

6. Виберіть вид транспорту, яким ви скористаєтеся для в’їзду в Грецію: наземний (Ground), повітряний (Aircraft), круїзний лайнер (Cruise Ship) або паром (Ferry Ship).

7. У цьому пункті необхідно вказати назву авіакомпанії, номер рейсу, дату і аеропорт прибуття (вибираєте із запропонованих). Якщо рейс приватний (private flight), або якщо переліт зі стикуванням (connection flight), відзначте це у відповідному рядку.

8. Для в’їзду необхідно пред’явити один з наступних документів. Відзначте, який документ ви надасте при в’їзді до Греції:

Сomplete Vaccination – Довідку (сертифікат) про вакцинацію. З моменту отримання другої дози вакцини повинно пройти не менше 14-ти днів.
Negative PCR test – Довідку з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Грецію, в сертифікованій лабораторії. При виборі опції «PCR тест» необхідно вибрати один з варіантів зі списку:
або
цифровий сертифікат EU Digital COVID Certificate і завантажити PDF файл сертифіката
або вибрати «інший цифровий / звичайний» без можливості завантаження
Якщо у вас звичайний тест PCR – на папері або в файлі PDF, навіть з QR кодом, то треба вибрати другу опцію «other digital / non digital»
Recovery from COVID – Довідку про захворювання COVID-19, перенесеному протягом 9 місяців до вильоту після перенесеної коронавирусной хвороби
Нагадуємо, документ повинен бути на англійській мові, в роздрукованому або електронному вигляді. Перевірте, щоб ім’я та прізвище, а також номер закордонного паспорта були вказані коректно.

9. Заповнення персональних даних: прізвище, ім’я, стать, вік, серія і номер закордонного паспорта, мобільний телефон та ін.

10. У цьому пункті вказуєте адресу вашого постійного проживання. Виберіть країну, регіон, місто, вкажіть поштовий індекс, назва вулиці, номер будинку. Якщо протягом 14 днів до вильоту ви побували в іншій країні, в тому числі в разі транзиту, вкажіть це у відповідній графі.

11. У цьому пункті вказуєте адресу розміщення протягом 14 днів після в’їзду в Грецію: країна, місто, поштовий індекс, назва готелю або круїзного лайнера, вулиця. Якщо ваш маршрут включає кілька місць проживання, необхідно заповнити інформацію по кожному об’єкту розміщення.

12. Тут вказуються ті контакти людини, з якою можна зв’язатися в екстрених випадках: прізвище, ім’я, країна, місто, мобільний телефон і e-mail.

13. У цьому пункті пропонується доповнити дані про членів сім’ї, які подорожують з вами.

Тиснемо стільки раз, скільки членів сім’ї будемо додавати. Не натискайте кнопку Continue поки не внесете всіх членів сім’ї.

14. Фінальна частина заповнення форми

Форма заповнена!

При натисканні на посилання here бачимо свої дані, перевіряємо.

15. Відразу ж після того, як ви заповните PLF форму, на e-mail, вказаний при реєстрації, прийде лист-підтвердження про успішне заповненні форми .

16. Якщо ви виявили, що допустили помилки при заповненні форми або ваші дати поїздки помінялися, або номер рейсу змінився, в особистому кабінеті є можливість виправити дані.
Перейдіть по посиланню в листі, введіть свій логін і пароль, відкриється список анкет які ви заповнювали. Щоб відредагувати повідомлення, в розділі My Dashboard натисніть на значок-олівець.

17. На вказаний вами e-mail прийде унікальний QR-код з формою PLF. До листа буде прикріплений документ в форматі PDF – його потрібно буде зберегти в електронному вигляді або роздрукувати для пред’явлення після прибуття до Греції.

Гарного вам відпочинку!