Албанія – це справжня загадка Європи. І справді якщо подивитися на глобус, то важко собі уявити, що на сьогоднішній день ще є десь незвідані території.  Проте Албанію дійсно можна сміливо назвати «білою плямою» на карті Європи.

Албанія – невеличка за розміром країна, розташована на Балканському півострові та має два моря. Північ країни омиває Адріатичне, а південь – Іонічне море.

Адріатичне узбережжя – це йодована вода, більш спокійний відпочинок, що до вподоби переважно сім’ям з дітьми. Варто відмітити, що з Албанської сторони Адрітичне море має піщаний берег, на відміну наприклад від Чорногорії, що є сусідкою.

До речі, самим популярним сімейним курортом є

Дуррес

А далі на перетині двох морів розташований курорт

Вльора

що має як піщаний берег, так і гальковий.

Іонічне узбережжя – це прозоре блакитне море з гальковим пляжем. Буде відмінним варіантом для відпочинку молоді. Якщо душа просить активного відпочинку – тоді однозначно

Саранда

А якщо ж все-таки хочеться тиші та спокою та ще й на додаток білосніжного піщаного пляжу, рекомендуємо звернути увагу на

Ксаміль

А що ж цікавого в тій Албанії? Якщо говорити про місця, які варті того, щоб подивитися на них своїми очима, то можна скласти цілий список «must-візит».

За останні пару років країна досить швидко розвивається в сфері туризму і відкрита нині для кожного туриста.

Відпочинок в Албанії порадує неймовірною і незайманою природою, гарними краєвидами, чистим і прозорим морем, відсутністю шуму на курортах, великої кількості людей і досить цікавою культурою. Славиться Албанія і неймовірно смачною кухнею, натуральними продуктами і виноробною діяльністю.

Прозорість вод Адріатичного і Іонічного морів теж вагомий привід відвідати Албанію. Тут є прекрасні місця для заняття дайвінгом, тому як підводні пейзажі теж заслуговують уваги. В цій країні на Вас чекають  розкішні пляжі, кристально чиста вода і дивовижної краси гори.

А також безвізовий в’їзд в країну і 300 сонячних днів на рік. До речі, переліт з Києва до Тирани – столиця Албанії, триває всього навсього близько 1,5 години.