Набель

Набель знаходиться трохи північніше від курорту Хаммамет.

Набель – курорт, відомий у всіх куточках світу і користується неабиякою популярністю у туристів. Мальовничі краєвиди, ласкаве море і гаряче сонце – ось що приваблює мандрівників.

Набель, між іншим, не виключення, як і на інших курортах Тунісу, тут бездоганні піщані пляжі з комфортним заходом в воду, а море чисте та прозоре. Як курортне місто, Набель почав розвиватися в 50-60-х роках. Саме в цей час почалося інтенсивне будівництво більшості готелів.

Готелів, до речі, небагато, порівнюючи з іншими курортами, проте серед них є як бюджетні варіанти, так і готелі досить високого рівня.

Набель на сьогоднішній день виглядає як типове для Тунісу містечко, в якому розкинуті затишні вулички і старовинні квартали в поєднанні вже з архітектурою сучасності.

Околиці міста засаджені апельсиновими плантаціями, олеандрами і виноградниками. Між іншим, виноградники – основне багатство міста, адже саме в Набелі виготовляють чудові вина.

Якщо говорити про визначні пам’ятки Набеля, то їх тут не так і багато, але це ніяк не шкодить шаленій популярності курорту.В першу чергу потрібно відзначити храми, монастирі та музеї.
Наприклад, в археологічному музеї, розташованому біля вокзалу, виставлені експонати стародавнього Неаполіса.
Крім того, туристи можуть побувати в Сахарі, Карфагені, зоопарку Фрігія чи навіть на знаменитому верблюжому ринку.

Набель – це центр гончарного мистецтва Тунісу.
Символом міста не марно став великий глиняний глечик, що стоїть перед залізничним вокзалом.
Основна частина керамічних майстерень знаходиться на мальовничій вулиці Сіді Баркет.
А найкраще місце для покупок – ринок Сук-ель-Джума, де можна придбати різноманітні сувеніри з кераміки, живопису, парфумерну продукцію, одяг, вироби зі шкіри, ароматні спеції, сухофрукти тощо.

Набель привертає увагу і гурманів в тому числі, адже тут є чим вразити свої смакові рецептори. Тут в меню досить велика кількість автентичних страв, які ніде більше не зустрінеш, окрім Набеля.
Тому тут широкий вибір ресторанів на будь-який смак та бюджет.

Слід відмітити, що відпочинок на курорті переважно спокійний та розмірений.
В першу чергу Набель до душі тій категорії туристів, що втомилися від великого міста і щоденної метушні. Та якщо ж захочеться часом активних розваг, то поруч завжди Хаммамет.
Тому, підсумовуючи, можна сказати, що Набель є ідеальним місцем як для сімейного, так і молодіжного відпочинку.

Рекомендуємо готелі:

Hotel Byzance 3*

Royal Lido Resort & Spa 4*

Novostar Budget Pyramides Club & Spa 2*

Novostar Khayam Garden Beach & SPA 4*